Rozvrh Kroužků

16:00 - 17:00 Angličtina

Pátek        10:00 - 11.30 Výtvarka malé/velké

16:00- 17:00   Výtvarka

Cena všech kroužků je 75,- mimo čtvrteční dopolední pidiangličtinky a dopolední páteční výtvarky - tyto lekce stojí 100,-

Na dopolední kroužky se hlásí na přihlášku.

Odpolední kroužky jsou navazující na provoz a hlásí se ráno při předání dítka.

Kdo jednotlivé kroužky vede?

Pohybovky

vede Lenka Hudáková

Každé pondělí dopoledne

Cena: 300,- na měsíc (4 lekce)

Jmenuji se teta Lenča, od 6 let jsem členkou SDH Sloup, kde od 15 let vypomáhám s trénováním dětí a mládeže.

2015-2018 jsem vystudovala pedagogickou školu v Dejvicích se specializací na tělesnou výchovu.

Nyní studuji bakalářský obor na pedagogické fakultě v Hradci Králové.

Flétnička

vede Radomila Smíšková

Každou středu dopoledne

Cena: 300,- na měsíc (4 lekce)

Lektorka hudebně-pěveckých kroužků Meloďáček, v rámci Muzikálové akademie se podílí na výuce zpěvu.

Dvacet let spolupracuje s ředitelem ZUŠ Blatná Martinem Škantou, s nímž zpívala v duu Profil. V pražském studiu hudebního vydavatelství Platón společně natočili CD Nechte zvony znít nebo známé folkové a trampské písně.

Věnuje se také lidem s mentálním postižením ve svém sboru Hvozďáček, se kterým se účastnila festivalu Svět hudby pro všechny v pražské organizaci Modrý klíč.

Pidiangličtina

vede Olga Hladová

Každý čtvrtek dopoledne

Cena: 400,- na měsíc (4 lekce)

Jmenuji se teta Oli a jsem lektorka angličtiny.

Těším se, že vašim dětem přiblížím angličtinu. Budeme si hrát a zpívat, a tak jako mimochodem se přirozeně učit anglicky.

Cílem naší PIDI ANGLIČTINY je předat vašim dětem zábavnou a aktivní formou angličtinu, naučit je první slovíčka a vytvořit tak pozitivní a radostný přístup k angličtině, ze kterého budou v budoucnu čerpat.

O mně

Angličtinu učím od svých dvaceti let kontinuálně s přestávkou na 8 let, kdy jsem si odskočila do korporátní firmy, abych poznala svět zase z jiné stránky. Vystudovala jsem VŠE obor Zahraniční obchod se specializací zaměřenou na cizí jazyky.

Učení angličtiny je mojí vášní a radostí.

Prosazuji přirozený a kreativní způsob výuky jak pro dospělé, tak pro děti. Studovala jsem mimo jiné Montessori vzdělávání, jehož prvky do výuky angličtiny pro děti vkládám.

Výtvarníček

Vede Lenka Šimůnková

Každý pátek dopoledne

Cena: 400,- na měsíc (4 lekce)

Jmenuji se teta Lenka (Šimča) v Klubíčku působím již pátým rokem.

Ve výtvarném kroužku děti seznamuji se širokou škálou výtvarných technik, používáme rozmanité a netradiční materiály.

Kreslíme, malujeme, batikujeme, malujeme na textil, vyrábíme šablony, pracujeme s korálky, filcem, modelínou...