DĚTSKÉ SKUPINY KLUBÍČKO

Sdílení radostí a objevování světa společně!

O Dětské skupině

Milí rodiče, milé děti

Vítejte! Rádi bychom Vám představily naše dětské skupiny :-).

Dětské skupiny Klubíčka na Valše se nacházejí ve Štěchovicích nedaleko Prahy. Máme vlastní hřiště s velkým pískovištěm, kluzavkami, dřevěnými domečky, prolézačky i odrážedla.
V blízkosti lokality je park, dvě dětská hřiště i les, kam pravidelně chodíme na procházky.

V této lokalitě jsme již od 1. 10. 2017, kdy jsme otevřeli dvě dětské skupiny, které byly vybudovány za podpory z dotací EU. Pro velký zájem byla 2 .1. 2022 uvedena do provozu další třída.
Tedy nyní pro vás máme tři dětské skupiny, které jsou aktuálně podporovány státním příspěvkem od MPSV.

Naše tři dětské skupiny jsou pro děti od 3 let, s kapacitou 12 dětí na třídě, o které se starají vždy 2 tety. Zakládáme si na rodinném prostředí a individuální práci s dětmi. Děti u nás zůstávají i poslední předškolní rok. Jsme otevření po celý rok, všechny pracovní dny (včetně všech prázdnin).

Umíme pracovat a máme zkušenosti i s dětmi, které od Pána Boha dostaly nějaké omezení nebo vlastní nějakou dysfunkci.

Podmínky pro přijetí

Jeden z rodičů pracující (zaměstnanec, živnostník), nebo studující, nebo uchazeč o zaměstnání.

Dítě je vedeno u pediatra - má všechna zákonem stanovená očkování

Pro koho jsme určení

PRO VÁS! :-)

Ministerstvo práce a sociálních věcí se tímto způsobem snaží usnadnit rodičům dětí návrat do pracovního procesu. Stačí doložit k dítěti pouze jednoho pracujícího rodiče. Lze i studujícího rodiče nebo jednoho z rodičů aktivně vedeného na úřadu práce. Např: otec pracující a matka na RD s mladším sourozencem nebo studující samoživitelka...atd.

Spádovost nerozhoduje.

Pokud jste s dítětem na mateřské dovolené či pobíráte rodičovský příspěvek, informujte se o délce možného pobytu vašeho (svého) dítěte na sociálním odboru, kam spadáte. Rádi Vám vyjdeme vstříc!

Náš cíl

Naším cílem jsou šťastné, učící se děti, pyšní a spokojení rodiče a tety dělající svoji práci s nadšením.

Základem je komunikace mezi všemi a snaha o pozitivní přístup.

Snažíme se o nadstandartní přístup a aktivity a díky nadšeným tetám a příspěvkům rodičů formou školkovného, se nám to doufáme daří!

Přístup k dětem a taktiku výchovy společně vedeme blízko pedagogice velkého českého profíka Lidmili Pekařové s důrazem na pozdější bezproblémové zapojení do většího kolektivu a vzdělávacího systému v ČR.

"Ne každý vyniká ve všem, ale je fajn vědět co mi jde, co umím, s čím mohu třeba kamarádovi pomoci, a také, co mi moc nejde, ale nevadí, nehroutit se z toho... prostě to zvládnu a budu se těšit na další aktivity!!! Držím palce kamarádům, co se učí... A oni zase mně! Jdeme všichni krůček po krůčku dál... vstříc budoucnosti nás všech..."

Služby

Celoroční provoz

Máme otevřeno celý rok včetně letních prázdnin.

7 zájmových kroužků

Nabízíme širokou nabídku kroužků v dopoledních i odpoledních hodinách.

Akce a výlety

Pouť, kolotoče, divadélko, výlety každý měsíc, dle počasí a speciální dny v naší režiji.

Spinkání

Každý měsíc přespání ze čtvrtka na pátek.

Oslavy

Slavíme s dětmi narozeniny, svátky i rozlučky.

Kolektiv

Malý kolektiv 12 dětí. Jsme s dětmi celý den, víme co dělaly dopoledne.

klubickonavalse@seznam.cz

Po - Pá    7:00 - 16:00